Dołącz do społeczności przewoźników Dołącz za darmo

Przewóz osób w mieście Warszawa

Otrzymaj oferty przejazdów grupowych
od sprawdzonych przewoźników

Dodaj zlecenie
Za darmo, bez zobowiązań

Wynajem autokarów w mieście Warszawa

First Class Bus
Brak opinii.

Zajmujemy się przewozem osób na najwyższym poziomie. Kulturalni kierowcy mówiący po angielsku.

2013 r.
Warszawa w promieniu 100 km

Transfery lotniskowe , wycieczki, zwiedzania, wyjazdy integracyjne, wesela i wiele więcej. Wszystko , gdzie potrzebny jest samochód z kierowcą.

2010 r.
Warszawa w promieniu 200 km

Firma Visit-Bus świadczy usługi w zakresie przewozu i transportu osób, wynajem VIP busa, limuzyny lub autobusu wraz z kierowcą.

2014 r.
Warszawa w promieniu 200 km

Zajmujemy się obsługą wycieczek szkolnych oraz wesel.

2012 r.
Warszawa w promieniu 120 km

M.P.Trans
Brak opinii.

Profesjonalny przewóz osób

2007 r.
Warszawa w promieniu 200 km

Interbus
Brak opinii.

Interbus (bus taxi) jest firmą transportową.Od kilku lat z sukcesami świadczymy usługi w zakresie krajowego przewozu osób. Jako firma Interbus (bus taxi)wykonujemy nieregularny przewóz osób, wynajmujemy nasze autokary i busy (..)

2013 r.
Warszawa w promieniu 60 km

NAVIGO. Przewóz osób
Brak opinii.

Oferujemy zabezpieczenie transportu osób na wszystkie okazje. Usługi realizujmy autobusami Mercedes Sprinter na 21 miejsc, bogatymi w wyposażeniu. Posiadamy Licencję Wspólnotową uniemożliwiającą podróżowanie po krajach UE. Odbyliśmy wycieczki oraz wyjazdy (..)

2016 r.
Warszawa w promieniu 60 km

Przewozy autokarowe Warszawa

Jesteś zainteresowany wynajęciem autokarulub busa z Warszawy, planujesz podróż i szukasz rad dotyczących przewozów autokarowych z Warszawy, zastanawiasz się czy warto wynająć autokar z kierowcą? Ten artykuł pomoże ci rozwiązać wszystkie te problemy.

Planując każdą podróż wybierasz przede wszystkim miejsce docelowe do którego planujesz dotrzeć, organizujesz współtowarzyszów i pakujesz walizki należy jednak pamiętać o wyborze odpowiedniego środka transportu, który ułatwi ci osiągnięcie wymarzonego celu. Mówiąc prosto musisz wynająć autokar lub busa. Przewóz osób jest kwestią bardzo ważną, gdyż to na jaki autobus bądź busa się zdecydujemy decydować będzie o komforcie naszej podróży, lecz także bezpieczeństwie. Dlatego podpowiadamy na co szczególnie zwrócić uwagę podczas wynajmu autokaru, busa bądź innego środka transportu przeznaczonego dla większej ilości pasażerów. W naszym artykule znajdziesz kilka bezcennych rad, które pomogą ci idealnie dopasować wynajęty autobus do twoich potrzeb i oczekiwań. Bardzo często bowiem nikt z nas nie zdaje sobie sprawy jak trudnym zadaniem jest wynajęcie autokaru czy busa i na jak wiele aspektów należy zwrócić przy tym uwagę.

Wynajem autokaru Warszawa

Pierwszym i nadrzędnym celem jest określenie celu podróży, to bardzo ważne gdzie zamierzasz dotrzeć wynajętym przez siebie autobusem. Należy zwrócić szczególną uwagę na długość trasy, którą zamierzacie pokonać, ponieważ odpowiedź na to właśnie kluczowe pytanie pomoże wam w wyborze autokaru bądź busa przystosowanego do danego typu podróży. Dzięki określeniu tak wydawałoby się prozaicznych rzeczy podróż z Warszawy na Pomorze w słoneczny letni dzień będzie przyjemnością a nie udręką, gdyż podczas wynajmowania pojazdu będziecie mieć ściśle określone preferencje takie jak np. klimatyzacja czy toaleta.

Kolejnym ważnym czynnikiem wpływającym na podjęcie dobrych decyzji podczas wynajmu busa bądź przewozów autokarowych to zwrócenie uwagi na ilość osób, która bierze udział w wyjeździe. Określenie dokładnej liczby podróżujących to przede wszystkim korzyści finansowe, ponieważ koszt wynajęcia autokaru lub busa np. z Warszawy uzależniony jest od jego ładowności. Dlatego zanim zdecydujecie się na wynajem ustalcie dokładnie jak duża grupą będziecie podróżować, bo zamiast wynajmować autokar dla 50 osób może wystarczy wypożyczyć mniejszego busa, a pieniądze, które uda wam się w ten sposób zaoszczędzić świetnie spożytkować po dotarciu do miejsca docelowego.

Wynajem autobusu w Warszawie

Wiele osób szukając ofert wynajmu autobusów, wypożyczenia busa lub ogólnie przewozu i transportu osób zapomina o jeszcze jednym ważnym kryterium, mianowicie czasie na jaki wypożyczyć chcemy dany pojazd. Fakt, koszty wynajmu autokaru uzależnione są w dużej mierze od kilometrów, które nim pokonamy lecz liczy się też czas, którym spędzimy w drodze. Po pierwsze na im dłuższy czas chcemy wynająć autokar tym jego cena będzie niższa. Gdy jednak planujemy wycieczkę z Warszawy dobrze jest oszacować chociaż mniej więcej ile czasu nam ona zajmie. Po pierwsze przyniesie to na pewno wymierne korzyści finansowe. Po drugie o czym jako wynajmujący autokar bardzo często zapominamy należy wziąć pod uwagę czas pracy kierowcy wynajmowanego pojazdu, niezależnie od tego czy będzie to osoba prywatna z twojego grona czy kierowca pracujący dla firmy zajmującej się wynajmowaniem autokarów lub busów są pewne przepisy, których należy ściśle przestrzegać.

Mimo, iż żyjemy w XXI wieku, żaden autokar lub bus nie mogą prowadzić się same. Dlatego w momencie, kiedy będziesz zastanawiał się nad wynajmem autokaru musisz brać pod uwagę także koszty pracy kierowcy autokaru. Z tego względu warto przyswoić sobie kilka informacji, które często podczas szukania ofert wynajmu autokaru bądź wypożyczenia busa gdzieś nam umykają a są niewątpliwie bardzo ważną kwestią. Warto wynająć autokar z kierowcą, ponieważ Ci ludzie posiadają ogromne doświadczenie za kółkiem dzięki czemu dają podróżującym z nimi pasażerom poczucie pewności i bezpieczeństwa, doskonale znają oni także przepisy dzięki czemu możecie uniknąć sytuacji niebezpiecznych związanych z przestrzeganiem norm transportowych. Jeśli wynajmujesz autobus w celu odbycia podróży z Warszawy, musisz brać pod uwagę, czas pracy kierowcy. Każda osoba zatrudniona na tym stanowisku ma obowiązek robić kilkunastominutową przerwę po czterech godzinach jazdy a w ciągu dnia nie może siedzieć za kółkiem więcej niż dziesięć godzin. Co dzieje się, kiedy chcesz wynająć autokar, aby jechać w dalszą podróż z Warszawy do Pragi a następnie znów wrócić do Warszawy? Są dwa rozwiązania: możesz wynająć autobus lub wypożyczyć busa na dłużej, ponieważ kierowca będzie musiał częściej robić postoje na określony w przepisach czas, bądź zaznaczasz w firmie w której dokonujesz wynajmu autokaru, że potrzebujesz dwóch kierowców, którzy będą się zmieniali na trasie. Takie rozwiązanie gwarantuje ci szybsze dotarcie do miejsca docelowego, ponieważ nie będziesz musiał przerywać podróży aż tak często. Pamiętaj jednak, iż wynajmując busa z kierowcą jesteś zobowiązany opłacić koszty jego ewentualnych noclegów czy wyżywienia w trakcie podróży. Obawiasz się tego rozwiązania ze względu finansowych? Nic bardziej mylnego, ponieważ dużo korzystniejszym dla ciebie rozwiązaniem będzie opłacenie jednego etatu dodatkowo, niż fundowanie kilku dodatkowych noclegów całej grupie, która z Tobą jedzie.

Znajdebusa.pl to portal dla przewoźników oferujących przejazdy na:

Wyjazdy firmowe
Wyjazdy za granicę
Transfery lotniskowe
Wieczory kawalerskie

Oszczędź swój cenny czas!

Znajdź szybko i prosto najlepszego przewoźnika w trzech krokach.

Dodaj zlecenie Obejrz, jak to działa