Dołącz do społeczności przewoźników Dołącz za darmo

Przewóz osób w mieście Szczecin

Otrzymaj oferty przejazdów grupowych
od sprawdzonych przewoźników

Dodaj zlecenie
Za darmo, bez zobowiązań

Wynajem autokarów w mieście Szczecin

RIDER -transport międzynarodowy i przewóz osób s.c. oferuje przewóz samochodami osobowymi klasy premium oraz busami 6 sobowymi rownież klasy przemium na terenie kralu oraz Unii Europejskiej. Wykonujemy przewozy okazjonalne i (..)

2010 r.
Szczecin w promieniu 200 km

Transairport
Brak opinii.

Realizujemy przewozy osobowe oraz przewozy mienia na terenie Szczecina i okolic, całej Polski a także przewozy zagraniczne. Jesteśmy świeżą rozwijającą się firmą z tradycjami na szczecińskim rynku (i nie tylko!) (..)

2015 r.
Szczecin w promieniu 200 km

Grupowy przewóz osób autokarem ze Szczecina

Organizujesz wesele w Szczecinie, a wśród zaproszonych gości znajdują się osoby mieszkające w innym mieście czy województwie? Chcesz, aby dotarli po zakończeniu imprezy cali i zdrowi do domu? Warto zatem, abyś zapewnił dla nich środek transportu grupowego – np. bus czy autokar. Wynajem takiego pojazdu będzie znacznie tańszy niż płacenie za taksówkę. Przewozy autokarowe są tym bardziej opłacalne, im więcej pasażerów będzie się znajdowało w autobusie.

Na portalu znajdebusa.pl możesz zamieścić zlecenie przewozu osób ze Szczecina do dowolnego miejsca w Polsce, a nawet za granicą. W tym celu wystarczy, że się zarejestrujesz, wskażesz miejsce docelowe podróży, liczbę pasażerów, a także datę odjazdu i powrotu. Najlepiej zdecydować się na wynajem busa z kierowcą, wtedy nie będziesz już musiał przejmować się szukaniem takiej osoby. Warto sprawdzić, czy posiada doświadczenie oraz odpowiednie uprawnienia do kierowania autobusami. Na bezpieczeństwo pasażerów podróżujących w wynajętym busie wpłynie również obecność na wyposażeniu apteczki, gaśnicy oraz trójkąta.

Komfort i bezpieczeństwo podróży w autokarze ze Szczecina

Zanim zdecydujesz się na wynajem autobusu, zastanów się wcześniej nad tym, czy podróżujący będą potrzebować klimatyzacji, toalety, telewizora czy innych udogodnień. Ich obecność wpłynie na komfort jazdy, lecz może spowodować zwiększenie kosztów wynajmu busa ze Szczecina. Po zrealizowaniu przez przewoźnika usługi przewozu autokarowego, nie zapomnij wystawić mu oceny. Dzięki temu inni użytkownicy serwisu będą mogli łatwiej znaleźć godną zaufania firmę przewozową.

Znajdebusa.pl to portal dla przewoźników oferujących przejazdy na:

Wyjazdy firmowe
Wyjazdy za granicę
Transfery lotniskowe
Wieczory kawalerskie

Oszczędź swój cenny czas!

Znajdź szybko i prosto najlepszego przewoźnika w trzech krokach.

Dodaj zlecenie Obejrz, jak to działa