Dołącz do społeczności przewoźników Dołącz za darmo

Przewóz osób w mieście Rzeszów

Otrzymaj oferty przejazdów grupowych
od sprawdzonych przewoźników

Dodaj zlecenie
Za darmo, bez zobowiązań

Wynajem autokarów w mieście Rzeszów

Podkarpacki Express
Brak opinii.

Witamy! Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy! Posiadamy nową, komfortową flotę pojazdów spełniających normy emisji spalin Euro 5. Posiadamy wszystkie niezbędne licencje i certyfikaty potrzebne do wykonywania usług w (..)

2015 r.
Rzeszów w promieniu 100 km

Niki Tour
Brak opinii.

Przewozy osób i rzeczy z Polski do Niemiec, Belgii i Holandii

2019 r.
Rzeszów w promieniu 200 km

Transfermix.pl
Brak opinii.

Transfery lotniskowe Przewóz osób cała Europa

2015 r.
Rzeszów w promieniu 200 km

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym przewozem osób. Zapraszamy także do wynajmu busa.

2018 r.
Rzeszów w promieniu 200 km

Busy Vip w Rzeszowie
Brak opinii.

Świadczymy biznesowe usługi przewozu osób pojazdami o podwyższonym standardzie.

2011 r.
Rzeszów w promieniu 100 km

Wynajem autobusów z Rzeszowa

Zamierzasz zorganizować przewóz osób z Rzeszowa do innego miasta w Polsce lub za granicą? W serwisie znajdebusa.pl szybko nawiążesz kontakt z przewoźnikami, oferującymi przejazdy grupowe ze stolicy Podkarpacia. Najpierw dodajesz zlecenie, w którym wskazujesz takie informacje jak miejsce oraz termin rozpoczęcia i powrotu z podróży, liczba pasażerów oraz rodzaj wyjazdu. Informujesz ponadto przewoźników, czy jest ci potrzebna faktura VAT. Wynajem busa na własną rękę jest znacznie korzystniejszą finansowo opcją w porównaniu do podróży środkami transportu publicznego czy samochodami. Czym więcej osób znajdzie się w autokarze, tym można liczyć na niższy koszt w przeliczeniu na jednego pasażera.

Bezpieczny i wygodny przewóz osób z Rzeszowa

Na grupowy przewóz autokarowy z Rzeszowa warto zdecydować się zwłaszcza wtedy, gdy organizujesz dla gości imprezę z alkoholem – może to być np. wesele, wieczór kawalerski czy firmowa impreza integracyjna. Wynajem busa z kierowcą pozwoli ci być spokojnym o bezpieczny powrót wszystkich imprezowiczów do domu. Użytkownicy portalu znajdebusa.pl mają również możliwość, aby zlecać przewozy autokarowe dla dzieci udających się na wycieczkę szkolną czy kolonie, pracowników wyjeżdżających w podróż służbową, pielgrzymów czy turystów.

Przed wyborem oferty firmy transportowej oferującej wynajem autobusów z Rzeszowa, warto zapoznać się z jej wizytówką w serwisie oraz ocenami dotychczasowych zleceniodawców. Serwis znajdebusa.pl pozwala przewoźnikom wystawiać faktury, a także zawierać z klientami umowy na przewóz osób. Portal ułatwia znalezienie sprawdzonych przewoźników, którzy zapewniają bezpieczeństwo podczas podróży oraz dowożą podróżujących zawsze na czas do celu.

Znajdebusa.pl to portal dla przewoźników oferujących przejazdy na:

Wyjazdy firmowe
Wyjazdy za granicę
Transfery lotniskowe
Wieczory kawalerskie

Oszczędź swój cenny czas!

Znajdź szybko i prosto najlepszego przewoźnika w trzech krokach.

Dodaj zlecenie Obejrz, jak to działa