Dołącz do społeczności przewoźników Dołącz za darmo

Przewóz osób w mieście Kielce

Otrzymaj oferty przejazdów grupowych
od sprawdzonych przewoźników

Dodaj zlecenie
Za darmo, bez zobowiązań

Wynajem autokarów w mieście Kielce

Muszkieter
Brak opinii.

Zapraszamy do kontaktu

2001 r.
Kielce w promieniu 200 km

od 2001 roku zajmujemy się przewozem osób. W chwili obecnej posiadamy bardzo zróżnicowana flotę kilkudziesięciu pojazdów. mamy autokary dla bardzo wymagających klientów oraz pojazdy autobusy szkolne, ekonomiczne

2001 r.
Kielce w promieniu 80 km

Grupowe przewozy osób z Kielc

Prowadzona przez ciebie firma transportowa często ponosi niepotrzebne koszty finansowe w związku z wolnymi przebiegami? Możesz zaoszczędzić pieniądze, jeżeli zaczniesz korzystać z portalu znajdebusa.pl. Po dokonaniu rejestracji, będziesz mógł zgłaszać się do zamieszczanych przez użytkowników serwisu zleceń przewozów autokarowych z Kielc i wielu innych miejscowości w Polsce. Odnalezienie osób zainteresowanych wynajmem autokarów jest proste i nie musi zajmować wiele czasu.

Stwórz wizytówkę profesjonalnego przewoźnika

W serwisie znajdebusa.pl możesz stworzyć atrakcyjną wizytówkę, za pomocą której przedstawisz potencjalnym klientom szczegóły swoich usług przewozu osób z Kielc. Będziesz mógł pochwalić się dotychczasowym doświadczeniem, wykwalifikowanymi kierowcami czy wysokim standardem posiadanych autokarów. Wynajem pojazdów użytkownikom portalu pozwoli ci również zdobywać oceny, dzięki czemu zwiększysz swoją wiarygodność i wyróżnisz się na tle konkurencyjnych przewoźników. Powody zlecania przewozów autokarowych z Kielc mogą być różne – np. dla gości weselnych, uczestników wieczoru kawalerskiego, dzieci wyjeżdżających na kolonie czy pracowników udających się na szkolenie czy delegację. Posiadając konto na portalu zyskasz ponadto możliwość wystawienia klientowi faktury VAT za zrealizowaną usługę oraz zawrzesz z nim umowę na wynajem autokaru. Będziesz także mógł ustalić szczegółowe warunki współpracy, dotyczące m.in. terminu odjazdu, ceny, preferowanych punktów postoju, liczby kierowców czy obecności dodatkowych udogodnień w wynajmowanym autobusie – np. klimatyzacji, toalety, odtwarzacza DVD czy telewizora.

Znajdebusa.pl to portal dla przewoźników oferujących przejazdy na:

Wyjazdy firmowe
Wyjazdy za granicę
Transfery lotniskowe
Wieczory kawalerskie

Oszczędź swój cenny czas!

Znajdź szybko i prosto najlepszego przewoźnika w trzech krokach.

Dodaj zlecenie Obejrz, jak to działa