Dołącz do społeczności przewoźników Dołącz za darmo

Przewóz osób w mieście Gdańsk

Otrzymaj oferty przejazdów grupowych
od sprawdzonych przewoźników

Dodaj zlecenie
Za darmo, bez zobowiązań

Wynajem autokarów w mieście Gdańsk

Usługi autokarowe
Brak opinii.

Wynajem autokaru 53+2

2019 r.
Gdańsk w promieniu 25 km

SPIGA Sławomir Krefft
Brak opinii.

POLSKA- NIEMCY- HOLANDIA -BELGIA. Międzynarodowy Przewóz Osób. www.spiga.pl Tel +48 601 701 205, Oferta: Przejazdy do Niemiec,Holandii, Belgii- z adresu na adres 🙂 Nasze auta to Mercedesy Sprinter ! Wyjazdy (..)

1993 r.
Gdańsk w promieniu 200 km

Jeżeli potrzebują Państwo w bezpieczny i bezproblemowy sposób dotrzeć na lotnisko, spotkanie biznesowe, konferencję lub inne wydarzenie polecamy wynajęcie samochodu z kierowcą. Specjalizujemy się w przewozach grupowych, rodzinnych i indywidualnych. (..)

2019 r.
Gdańsk w promieniu 100 km

Usługi DMC3,5T
Brak opinii.

Świadczę usługi transportowe pojazdami o DMC 3,5T (Dostawcze Vany, Busy oraz Autolaweta) ORAZ Wynajem samochodów osobowych / 9os. busów WRAZ Z KIEROWCĄ. Na trasach krajowych jak i międzynarodowych

2018 r.
Gdańsk w promieniu 200 km

Przewozy autokarowe Gdańsk

Jesteś zainteresowany wynajęciem autokarulub busa z Gdańsk, planujesz podróż i szukasz rad dotyczących przewozów autokarowych z Gdańska, zastanawiasz się czy warto wynająć autokar z kierowcą? Ten artykuł pomoże ci rozwiązać wszystkie te problemy.

Planując każdą podróż wybierasz przede wszystkim miejsce docelowe do którego planujesz dotrzeć, organizujesz współtowarzyszów i pakujesz walizki należy jednak pamiętać o wyborze odpowiedniego środka transportu, który ułatwi ci osiągnięcie wymarzonego celu. Mówiąc prosto musisz wynająć autokar lub busa. Przewóz osób jest kwestią bardzo ważną, gdyż to na jaki autobus bądź busa się zdecydujemy decydować będzie o komforcie naszej podróży, lecz także bezpieczeństwie. Dlatego podpowiadamy na co szczególnie zwrócić uwagę podczas wynajmu autokaru, busa bądź innego środka transportu przeznaczonego dla większej ilości pasażerów. W naszym artykule znajdziesz kilka bezcennych rad, które pomogą ci idealnie dopasować wynajęty autobus do twoich potrzeb i oczekiwań. Bardzo często bowiem nikt z nas nie zdaje sobie sprawy jak trudnym zadaniem jest wynajęcie autokaru czy busa i na jak wiele aspektów należy zwrócić przy tym uwagę.

Znajdebusa.pl to portal dla przewoźników oferujących przejazdy na:

Wyjazdy firmowe
Wyjazdy za granicę
Transfery lotniskowe
Wieczory kawalerskie

Oszczędź swój cenny czas!

Znajdź szybko i prosto najlepszego przewoźnika w trzech krokach.

Dodaj zlecenie Obejrz, jak to działa