Dołącz do społeczności przewoźników Dołącz za darmo

Przewóz osób w mieście Bydgoszcz

Otrzymaj oferty przejazdów grupowych
od sprawdzonych przewoźników

Dodaj zlecenie
Za darmo, bez zobowiązań

Wynajem autokarów w mieście Bydgoszcz

Olimpia
Brak opinii.

Luksusowy, licencjonowany przewóz osób po kraju. Zapraszam do współpracy

2019 r.
Bydgoszcz w promieniu 200 km

JB Bus
Brak opinii.

Przewóz osób i paczek oraz okazjonalne przewozy zlecone

2019 r.
Bydgoszcz w promieniu 200 km

ORBITA BYDGOSZCZ
Brak opinii.

ORBITA BYDGOSZCZ swoją ofertę kieruje do firm oraz osób prywatnych chcących w komfortowy i profesjonalny sposób przemieścić, w dowolne miejsce kraju i UE, swoich pracowników, klientów czy bliskich.

1997 r.
Bydgoszcz w promieniu 100 km

Wynajem busów i autokarów z Bydgoszczy

Prowadzisz firmę przewozową i często zmagasz się z problemem pustych przebiegów? Możesz ograniczyć to zjawisko i przestać ponosić niepotrzebne koszty przejazdu kierowców pustymi autobusami. Portal znajdebusa.pl pozwoli ci błyskawicznie dotrzeć do wielu klientów zainteresowanych przewozami autokarowymi z Bydgoszczy. Będziesz mógł w tym celu stworzyć własną wizytówkę i zamieścić w niej dowolne informacje dotyczące oferty przewozu osób. Zadowoleni klienci wystawią twojej firmie pozytywną ocenę, dzięki czemu zdołasz zbudować wizerunek sprawdzonego i wiarygodnego przewoźnika. Z poziomu konta wystawisz również fakturę VAT po zrealizowaniu usługi wynajmu busa, a także zawrzesz pisemną umowę.

Realizuj przewozy osób z Bydgoszczy

Wśród zarejestrowanych użytkowników serwisu znajdziesz osoby, których interesuje wynajem busa z kierowcą m.in. w celu przewozu gości weselnych, pracowników wracających z delegacji czy szkolenia, pielgrzymów, zorganizowanych grup turystów, a także dzieci udających się na wycieczkę szkolną lub kolonie. Możesz odpowiadać na zlecenia dodawane przez użytkowników portalu, proponując im własną ofertę cenową. Osoba wynajmująca autokar z Bydgoszczy będzie mogła wskazać miejsca ewentualnych postojów, a także zdecydować się na pojazd z dodatkowymi udogodnieniami, takimi jak np. klimatyzacja, telewizor czy toaleta. Za pośrednictwem portalu ustalisz dogodne warunki współpracy, cenę za przewóz osób, planowaną liczbę podróżujących czy godzinę odjazdu. Jeżeli polubisz naszą stronę na Facebooku, wtedy będziesz na bieżąco z wszystkimi nowościami oraz promocjami.

Znajdebusa.pl to portal dla przewoźników oferujących przejazdy na:

Wyjazdy firmowe
Wyjazdy za granicę
Transfery lotniskowe
Wieczory kawalerskie

Oszczędź swój cenny czas!

Znajdź szybko i prosto najlepszego przewoźnika w trzech krokach.

Dodaj zlecenie Obejrz, jak to działa